Кошик
225 відгуків
Подорожчання меблів,дверей,встигніть купити за старою ціною

Облаштування дитячої кімнати

У дитячій кімнаті має бути багато місця, щоб дитина міг грати і вільно переміщатися. Правильно обладнана кімната для дітей є великою проблемою, тому що дитина швидко росте, і з віком може змінювати свої потреби. Таким чином, дуже важливо продумати всі деталі при облаштуванні дитячої. Ідеальним рішенням стане поділ кімнати на кілька зон, щоб дитина могла в ній спати, грати, вчитися...

Ліжко

Ліжко є важливою частиною меблів в кімнаті кожної дитини. Вона буде забезпечувати спокійний і приємний сон, що дуже важливо для зростаючого організму, тому ліжко має бути не тільки красивим, але і практичним і безпечним. Батьки дітей старшого віку знають, що ліжко служить ідеальним місцем веселого проведення часу. Діти дуже часто люблять пострибати на ліжку, змайструвати навіс або побудувати міні намет. Відповідно ліжко для дитини повинна бути міцною і стійкою до пошкоджень.

Стандартні дитячі ліжечка виготовляються в двох розмірах: 80x190 і 90x200 див. Більшість моделей оснащені ящиками або контейнерами для постільних приналежностей, які допоможуть звільнити простір в невеликій кімнаті.

Вибираючи ліжечко зверніть увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Кращими є ліжка з масиву дерева, бажано не пофарбовані, за винятком тільки екологічних фарб і лаків. Також важливо, щоб ліжко не мала гострих країв і предметів, які можуть легко відламатися.

Колір стін, шпалери.

Правильний вибір кольору стін може допомогти в поділі різних зон в кімнаті для дитини. Часто діти обирають соковиті, яскраві кольори, які підкреслюють веселий, свіжий характер кімнати. Будьте обережні, щоб не переборщити з кількістю квітів і не зробити кімнату занадто строкатої. Це створить враження безладу та інтер'єр кімнати буде перевантажений. Кращий спосіб для невизначених є використання яскравих кольорів тільки в меблях, залишаючи стіни білого, сірого або бежевого кольорів.

Освітлення

Правильне освітлення є дуже важливим елементом кімнати і має поєднувати в собі функціональність, практичність і гармонійно вписуватися в загальну картину інтер'єру. Невеличка, але практична люстра - забезпечить основне джерело світла, лампа, стоячи, наприклад, на комоді, послужить джерелом м'якого світла вночі, якщо виникне така потреба. Корпус світильника має бути зроблений з удароміцного пластика, металу або дерева.

Аксесуари

Не забувайте про такі деталі, як штори, жалюзі, килим, постільна білизна, покривала і декоративні подушки, картини на стінах та інші дрібні прикраси. Тут, в черговий раз, потрібно звернути увагу на якість матеріалів, тканин з яких виготовлені ці предмети. Дуже цікаве рішення - іменна вишивка. Ім'я або ініціали дитини можуть прикрасити покривало, подушки, картини, нагрудники, і навіть улюблені іграшки.

 

При купівлі меблів і ліжок для дитячої кімнати, ви повинні взяти до уваги потреби і смаки дитини. Добре організована і затишна дитяча сподобається як маленьким дітям, так і їх батькам.

Інші статті