Кошик
225 відгуків
Подорожчання меблів,дверей,встигніть купити за старою ціною

Ми на Вigl.ua! Ще один результат...

Компанія Riol.com.ua осягає нові горизонти! Ми увійшли в ТОП кращих і перевірених сайтів! Майданчик Вigl.ua збирає кращих у себе на порталі, куди була люб'язно запрошений і наш інтернет-магазин...

   

Свої товари на новому майданчику виставили 4,5 тис. кращих продавців з 500 тис., представлених на Prom.ua. Продавці для bigl.ua відбиралися через ранжування за якістю обслуговування, наявності декларованого асортименту, перевіреним позитивним відгуками покупців. На відміну від Prom.ua новий маркетплейс орієнтований на B2C, буде конкурувати зі своїм батьком (кращі продавці поки що виставляють свої товари на обох майданчиках), так і з оффлайн-гіпермаркетами. 

Магазин Riol входить в ТОП кращих і перевірених продавців. Ми любимо свою роботу і вкладаємо в неї всю душу. Ваші відгуки тому підтвердження. Ми знаємо, що тільки кропітка праця, уважність до деталей і порядність роблять нас кращими.

Ми цінуємо своїх клієнтів і завжди раді новим знайомствам! Робити покупки в інтернеті стало легше і зручніше! Ми підтверджуємо це!

 

Інші новини