Кошик
225 відгуків
Подорожчання меблів,дверей,встигніть купити за старою ціною
 • picture 1

  Обідні столи

  1 2
  Коли стало питання про придбання обіднього столу варто звернути увагу на його розмір, щоб не тільки вмістити велику кількість людей, а щоб розмежувати простір приміщення вітальні або їдальні так, щоб стіл займав весь простір, створюючи перешкоди для пересування по кімнаті, доступ до решти меблів. 
  Отже, якого розміру має бути стіл? При купівлі обіднього столу, особливо, якщо приміщення не відрізняється великими розмірами, краще віддавати перевагу столів-книжками і розсувних столів. Також необхідно визначитися з його формою. Звичайно, овальний або круглий стіл буде виглядати дуже елегантно і слід пам'ятати, що такі столи вимагають під себе більше вільного простору. Форма столу сама по собі вимагає його встановлення в центрі кімнати. Прямокутні обідні столи користуються попитом у більшості покупців. Вони зручні, місткі і легко вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення. Їх можна розташовувати, як в центрі кімнати, так і під однією зі стін. 
  Різноманітність представлених в нашому інтернет магазині обідніх столів дозволяє здійснити вибір для будь-якого приміщення. Будь то кухня або їдальня. При цьому ми готові запропонувати покупцям обідні столи самих різних стилів. Крім того, важливе значення має матеріал, з якого виготовлена та чи інша модель. Як правило, найбільш популярними вважаються дерев'яні обідні столи. Це справжні шедеври мистецтва, які, до того ж, відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю.